CPF0603B26R7E
MFR.Part #
CPF0603B26R7E
JLCPCB Part #
C4031594
Description
-55℃~+155℃ 26.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS