CPF0201B38K3E
MFR.Part #
CPF0201B38K3E
JLCPCB Part #
C4224336
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS