CPF0603B26K7E
MFR.Part #
CPF0603B26K7E
JLCPCB Part #
C5972787
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS