SMW31R5JT
MFR.Part #
SMW31R5JT
JLCPCB Part #
C4001629
Description
-55℃~+200℃ 1.5Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS