CPF0603B261RE
MFR.Part #
CPF0603B261RE
JLCPCB Part #
C4103367
Description
-55℃~+155℃ 261Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS