CPF0603B261KE
MFR.Part #
CPF0603B261KE
JLCPCB Part #
C4167310
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS