CPF0603B23K7E
MFR.Part #
CPF0603B23K7E
JLCPCB Part #
C3951315
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS