RA73F1J30K1BTD
MFR.Part #
RA73F1J30K1BTD
JLCPCB Part #
C4226861
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 30.1kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS