CPF0603B22K1E
MFR.Part #
CPF0603B22K1E
JLCPCB Part #
C4342667
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS