H860R4BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H860R4BYA
JLCPCB Part #
C1408256
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4Ω ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS