T92P11D24-12
MFR.Part #
T92P11D24-12
Description
-55℃~+85℃ 12V 15ms 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 277V@AC 30A AgSnO2In2O3 - Power Relays ROHS