CPF0603B51KE1
MFR.Part #
CPF0603B51KE1
JLCPCB Part #
C2079057
Description
-55℃~+155℃ 50V 51kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS