RC0603FR-07249RP
MFR.Part #
RC0603FR-07249RP
JLCPCB Part #
C6164583
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS