H42K37BYA
MFR.Part #
H42K37BYA
JLCPCB Part #
C1412701
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS