CPF0603B1K15E
MFR.Part #
CPF0603B1K15E
JLCPCB Part #
C3984991
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS