H4150KBYA
MFR.Part #
H4150KBYA
JLCPCB Part #
C1411729
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS