CPF0603B178KE
MFR.Part #
CPF0603B178KE
JLCPCB Part #
C4010534
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS