ERJUP3D8202V
MFR.Part #
ERJUP3D8202V
JLCPCB Part #
C544187
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS