CPF0603B158KE
MFR.Part #
CPF0603B158KE
JLCPCB Part #
C3949406
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS