H440R2BZA
MFR.Part #
H440R2BZA
JLCPCB Part #
C3500069
Description
-55℃~+155℃ 40.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS