CPF0603B147RE
MFR.Part #
CPF0603B147RE
JLCPCB Part #
C4038287
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS