CPF0603B137RE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B137RE
JLCPCB Part #
C4132388
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS