CPF0603B13KE
MFR.Part #
CPF0603B13KE
JLCPCB Part #
C4026088
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS