CPF0603B13K7E
MFR.Part #
CPF0603B13K7E
JLCPCB Part #
C2142299
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount