RN731JTTD9091C10
MFR.Part #
RN731JTTD9091C10
JLCPCB Part #
C4023931
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS