CPF0603B11RE
MFR.Part #
CPF0603B11RE
JLCPCB Part #
C3928417
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS