CPF0603B11R3E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B11R3E
JLCPCB Part #
C3919825
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS