CPF0603B1R1E
MFR.Part #
CPF0603B1R1E
JLCPCB Part #
C4003004
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS