CPF0603B100RE
MFR.Part #
CPF0603B100RE
JLCPCB Part #
C2087748
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS