CPF0402B931RE1
MFR.Part #
CPF0402B931RE1
JLCPCB Part #
C2092920
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS