RP73PF1E1K43BTD
MFR.Part #
RP73PF1E1K43BTD
JLCPCB Part #
C4059455
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS