CPF0805B46R4E
MFR.Part #
CPF0805B46R4E
JLCPCB Part #
C4107882
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS