CPF0402B86R6E
MFR.Part #
CPF0402B86R6E
JLCPCB Part #
C4297697
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS