CPF0402B86K6E
MFR.Part #
CPF0402B86K6E
JLCPCB Part #
C3969305
Description
-55℃~+155℃ 63mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS