CPF0402B8R66E
MFR.Part #
CPF0402B8R66E
JLCPCB Part #
C3950716
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.66Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS