CPF0402B80R6E
MFR.Part #
CPF0402B80R6E
JLCPCB Part #
C4304997
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS