SG73P1EWTTP8251F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP8251F
JLCPCB Part #
C3965586
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS