SG73S1ERTTP1132D
MFR.Part #
SG73S1ERTTP1132D
JLCPCB Part #
C6483170
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS