CPF0402B22KE1
MFR.Part #
CPF0402B22KE1
JLCPCB Part #
C2092964
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS