AT0402DRE0734KL
MFR.Part #
AT0402DRE0734KL
JLCPCB Part #
C4208055
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS