CPF0402B806RE
MFR.Part #
CPF0402B806RE
JLCPCB Part #
C3983624
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS