CPF0402B6R65E
MFR.Part #
CPF0402B6R65E
JLCPCB Part #
C4136337
Description
-55℃~+155℃ 6.65Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS