CPF0402B63R4E1
MFR.Part #
CPF0402B63R4E1
JLCPCB Part #
C4158819
Description
-55℃~+155℃ 63.4Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS