H8820KFYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8820KFYA
JLCPCB Part #
C1405539
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS