CPF0402B63K4E1
MFR.Part #
CPF0402B63K4E1
JLCPCB Part #
C2092710
Description
-55℃~+155℃ 25V 63.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS