CPF0402B5R9E
MFR.Part #
CPF0402B5R9E
JLCPCB Part #
C4219058
Description
-55℃~+155℃ 5.9Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS