CPF0402B59RE
MFR.Part #
CPF0402B59RE
JLCPCB Part #
C4205299
Description
-55℃~+155℃ 59Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS