SG73P1ETTP35R7F
MFR.Part #
SG73P1ETTP35R7F
JLCPCB Part #
C4279012
Description
-55℃~+155℃ 125mW 35.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS