CPF0402B4R64E
MFR.Part #
CPF0402B4R64E
JLCPCB Part #
C4260095
Description
-55℃~+155℃ 4.64Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS