RN731ETTP1212F50
MFR.Part #
RN731ETTP1212F50
JLCPCB Part #
C3925579
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS